Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Titanic-fi...

Mi a véleményetek a Titanic-filmről, és annak történetéről? Az igaz szerelemről, ahogy Jach és Rose szeretik egymást

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy a többi utas és azoknak az élete is ugyanolyan fontos volt. Nem csak egy beteljesületlen szerelem miatt kellett volna a nézőknek sírniuk.
2015. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Elsüllyedt az a sok vas. :'(
2015. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
56%
Elejtek pár könnyet, ha arra gondolok, hogy én sosem fogok ilyesmit megtapasztalni.
2015. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Repülök Jack!
2015. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az a véleményem, hogy ha mindketten túlélik és elkezdenek együtt élni, tönkremegy a kapcsolatuk. Miután elszáll a rózsaszín köd és előkerülnek a hétköznapi problémák, gond lesz, hogy különböző társadalmi osztályba tartoznak. A teljesen különböző világnézetük, szokásaik, életvitelük miatt szétmentek volna. Leghamarabb 2, egkésőbb 10 év múlva.


L20

2015. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyálas a sztori kicsit.
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös -Nem értek veled egyet,mert Rose nem a pénz miatt érezte magát végre szeretve,önmagáért szerette Jacket -azt úgy hívják igaz szerelem
2015. máj. 12. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha ilyet nem akarnék. Igen, igaz szerelem, végre találtál egy férfit, akivel minden tökéletes, boldog vagy vele... két hétig (max egy hónapig)... aztán elveszíted örökre...

(Ezt az érti, akinek volt már kapcsolata. Nekem ilyen is volt, de talán azért volt minden tökéletes, mert túl hamar vége lett nem a mi hibánkból, mi folytatni akartuk, a körülmények miatt.)

2015. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rosenak lett egy lánya. Szinte el is felejtette Jack-et. Ha nem jönnek a kincskereséssel, akkor nem is jut eszébe.

Egyébként aranyosak voltak, egyszer én is ilyet szeretnék (csak egy életen át) és ez folyamatban van.

2015. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rose-és Jack szerették egymást,mondjuk én is ilyenre vágyom nulla az esélyem ,mert ilyen pasi nincs
2015. máj. 12. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!