Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Iron Sky című filmben a...

Az Iron Sky című filmben a németek miért nem nyernek egyetlen csatát sem, miért győzik le őket könnyen?

Figyelt kérdés

Az előzetes olyan jó volt. Azt hittem, hogy amikor majd jönnek elfoglalni a Földet, akkor nagy harcok lesznek a Föld megvédéséért, de erre simán visszaverték az űrhajóikat, repülő csészealjaikat. A nácik a filmben csak egy-két földi vadászrepülőt szedtek le, meg két vagy három űrhajót tudott kilőni a Götterdammerung ...


Direkt ebbe a fórumrészbe írtam a kérdésemet, remélhetőleg nem helyezteti át senki sem a "Szórakozás - Filmek, sorozatok" részbe.


2015. máj. 17. 16:49
 1/2 anonim válasza:
És ez hogy a francba jön az ufo észlelésekhez? :D
2015. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert így volt megírva a film ;) Nem az volt a lényege, hogy most jönnek a nácik és elfoglalják a Földet. Bár én is jobban örültem volna egy olyan filmnek, de így se volt rossz. Ez egy komédia jó sok társadalomkritikával megfűszerezve.

De ha most a vereség tényleges okait nézzük, akkor az a technológia. A Földről való távozásukkor létező technológiákat fejlesztgették, de az utána feltalált dolgokról fogalmuk se volt. Pl. a számítógépes jelenet jól mutatja ezt :D

A Götterdammerung simán elsöpörhetett volna mindent, ha nem egy vacak kis tablet működtette volna az egészet :D

Amúgy végülis a holnácik kerültek ki "győztesen", mert ugye a földi emberek vélhetően teljesen kiirtották magukat az atomháború során.

De erre úgyis fény derül, majd a második részben ami jövőre fog megjelenni.

És nem akarok spoilerezni senkinek, szóval arról most nem írok. De bárki megnézheti az előzetest a youtbobon. Csak annyit mondok, hogy reptoidok!!!!

2015. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!