Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Túl sok mindenre nem emlékszem, a film elején van egy olyan jelenet, hogy (ha jól emlékszem két pasi meg egy nő) besétál egy boltba. Az egyik férfinak hátrazselézett haja van, akartak venni az üdítő mellé egy sütit vagy valamit és azon problémáznak, hogy akciós e a süti vagy nem vagy valami ilyesmi és végülis lelövik a boltost. Aztán egy csomó baromság van a filmben de arra már nem nagyon emlékszem.
2015. máj. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből nehéz...

talán a Ponyvaregény?

2015. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az azzal kezdődik hogy kocsiban dumálgatnak a hamburgerekről meg amszterdamról, aztán felmennek egy lakásra és lelőnek pár embert, kb semmi köze ahhoz amit mondtam. Egyébként ez a film nem túl ismert szerintem, azért sem találtam meg a neten.
2015. máj. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!