Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valami dokumentumfilm a...

Van valami dokumentumfilm a horrorfilmek történetéről?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy honnan fejlődött a horror a mai szintre, mik voltak a nagy újítások, filmek, az áttörések, stb.. :)
2015. máj. 17. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Hát nézd mi anno média órán tanultunk egy kevés film történelmet, de ott csak annyit beszéltünk meg hogy milyen volt régen a horror.
2015. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nemigazán. A horror a mai napig sokak által lenézett réteg műfaj. DVD-k extrái közt szoktak lenni érdekesebb összeállítások, de inkább csak az adott filmhez kapcsolódóan (pl. utalások más horrorfilmre). Ha jól tudsz angolul, akkor két dolgot tudok ajánlani (más kérdés, mennyire beszerezhetőek): már jópár évvel ezelőtt kiadtak egy Boogeymen the Killer Compilation című dvd-t, amin a legismertebb franchaise-okat mutatják be. Ha szereted a slasher filmeket, abból pedig egy jó kis összeállítás van az angol kiadású, 3 lemezes Last House on the Left (1972.) harmadik lemezén.
2015. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezeket a DVD extrákat én mindig végignézem, imádom. :) Főleg amikor az alkotók beszélnek például a Péntek 13-ról. Ilyesmire gondoltam én is, csak rendes hosszabb dok.film, ami nem 10-20 perces. :) Azért nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 18. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a téma, akkor érdemes utána olvasgatni, verejtékes munkával beszerezgetni az érdekesebbnek ígérkező filmeket. Én pl. két horrorblogot olvasok, onnan merítek ötleteket, hogy mit lenne érdemes megnézni, mit nem. És persze ha van hozzá kedved, időd, elszántságod, akkor írhatnál te magad is.
2015. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!