Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hiába futsz, hiába menekülsz?...

Hiába futsz, hiába menekülsz? Valami hasonló arról szól .

Figyelt kérdés
van egy pár vagy testvérek nem tudom és a srác betéved egy barlangba vagy szakadékba és ott vannak emberi maradványok bőr,kar stb és aztán elkezdni üldözni valami lény emberszerű és az illatára megy és nem tudják megölni se semmi és szárnya is van a szörnynek de ember szerű ...... és a végén kiderül hogy a srácot akarja és megnyúzza és felveszi a bőrét . már régebbi film . és csak azt öli meg aki akadályozza abban hogy elkapja a célpontot . mást nem bánt . most ezt így nagyon gyorsan álltam neki írni mert sürgősen kellen mert már ey idelye keresem és azt se tudom hol áll a fejem . valaki mondja azt hogy ismeri . a cím se biztos
2015. máj. 18. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki bújt, aki nem... (Jeepers Creepers, 2001)
2015. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!