Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » One Piece anime, Luffy 2 éves...

One Piece anime, Luffy 2 éves kimaradása megtekinthető valamilyen formában? Ova vagy egész estés film, akármi?

Figyelt kérdés
No comment, ennyi voltam. :D

2015. máj. 18. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vadállatok ellen harcolt. Fejlesztette a Hakiját. Gyakorolta az Ördöggyümölcs erejét.


Az eredménye a Luffy vs Doflamingo harcban látható, de az még csak a mangában volt.

2015. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már alig várom hogy végre összecsapjanak, csak engem alapból vonz az ilyen "fejlesztette a természetfeletti erejét" stílus, ezt a naruto-ban is imádtam. Mintha egy amv-ben láttam volna hogy ugyanabban a kabátban harcolt mint amiben a timeskip után megérkezett a többiekhez, és hogy bekötött szemmel is harcolt egy másik jelenetben, meg állatokkal is, ezért is jutott újra eszembe ez a kérdés.
2015. máj. 18. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Emlékeztem valamire, mert a múltkor láttam meg: [link]

Ez állítólag az edzéséről szól, de nem tudom, én még nem néztem meg, plusz az is lehet,h csak filler.


Ha érdekel,hogy mi lett az eredménye az edzésnek, akkor spoiler:

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
One Piece 3D2Y Ova.
2015. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Narutoból kivonják a kyuubit.
2015. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a spoiler próbálkozás erősen besült, de hajrá \o. A többieknek pedig köszönöm a választ, azt hittem hogy már megírtam ezt, de most látom hogy nem.
2015. aug. 7. 10:55
 7/7 anonim válasza:
köszi szépen
2015. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!