Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spartacus sorozatban ez...

Spartacus sorozatban ez nektek nem zavaró?

Figyelt kérdés

Most nézem még a 3. évadot: Elátkozottak háborúja.

Korábban is volt már ilyen,hogy megvágják valakinek a lábát, az nyom egy szaltót és többé nem kel fel :D

Vagy,hogy Crixus a római katona pajzsára csap a kardjával és az is kidől.

Plusz,hogy mit keres ott Julius Caesar? Nem Spartacus idejében élt.


Tudom,hogy elsősorban nem az volt a célja a készítőknek,hogy történelemhű és logikus legyen a sorozat, hanem csak egy harcjelenetekkel megpakolt kb. akció sorozat, de akkor is...



2015. máj. 19. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno én is nekifogtam ennek a sorozatnak,de az első évad első részének az első fél órájában abba is hagytam,azóta sem nézem tovább.Engem nagyon zavar benne az a túl sok vér effekt,holott az illetőn akit megvágnak se seb,se semmi nincs,de a vér az fröccsen ezerrel.Ugyanez van a 300 -A birodalom hajnala című filmmel is,sosem értettem miért kell annyira túlzásba vinni ezeket a dolgokat.
2015. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismereteid hiányosak mert Julius Caesar és Spartacus egy korban éltek, és amenyire más sorozatok logikusak úgy ez is megvan
2015. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, utánanéztem tényleg egy korban éltek, csak nekem vhogy úgy maradt meg h a Spartacus-féle rabszolgafelkelést 111-ben verték le, nem 71-ben.

De Caesarnak a felkeléshez lényegében semmi köze se volt.

2015. máj. 19. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyled ez mindkinél más,én pl szeretem ezeket az effektes túlzásokat. Az egyik kedvenc sorozatom volt:D
2016. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

caesar is abban a korban élt.

és a valóságban is spanoskodott crassus-szal a legnagyobb támogatója volt.

gondolom a készítők a nem feljegyzett megismerkedésüket alkották itt újra.

2018. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!