Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a "Jupiter...

Nektek tetszett a "Jupiter felemelkedése" című film?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon nem tetszett !!! Igaz, nem néztem végig, mert annyira gagyinak találtam az első 30 percet, hogy inkább fogtam a távirányítót és kikapcsoltam a fenébe.

2015. máj. 20. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én végignéztem, de nagyon nem tetszett. A bemutató alapján úgy voltam vele, hogy tökre vártam, de egy nagy csalódás lett végül. Az egész egy nagy edény volt amibe beleszórtak mindent majd a képernyőre borították lesz ami lesz alapon. Főleg az akasztott ki, hogy nem volt érthető ki kivel van, később meg kiderült hogy ez mind nem azért volt így h direktbe rejtelmesek legyenek meg csattanó legyen hanem csak simán hülyén csinálták meg.
2015. máj. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A képi világ, a sci-fi része, meg az asztrológiai része tetszett, de olyan érzésem volt, hogy így a világok összevegyítve egy kicsit a Mátrix szerkezetre hajazna, persze reménytelenül. Szvsz egyszer nézhető film, de szerintem Te is nézd végig, csak kibírod azt a másfél/két órát még, aztán mondj mégegy véleményt. Fél órából nem lehet megítélni egy filmet. Ismerd meg teljesen, és aztán ítélj! ;-)
2015. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Olvastam őket, igy aztán sztoriról tudom, hogy egyszerűen nem megfilmesíthető 2 órában, én egy látvány filmet vártam és egy látvány filmet kaptam, nekem ez megteszi.
2015. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az értelmes válaszokat !!!

Igen, majd mindenképp végig nézem. Egyszer...

:-D

2015. máj. 20. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hulladék, tele olyan színészekkel akiket eleve utálok.


Unalmas, képi világra ívelő szutyok. Lélekre ható története semmi. Az eleje is röhejes volt, de tényleg. Egy vicc.

2015. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó !

Én épp ezért kapcsoltam ki az első fél órába, mert szerintem is röhejes az egész film, nagyon gagyin van megcsinálva!!! Azért én többet vártam egy ilyen Hollywood-i filmtől.

2015. máj. 31. 00:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni? Már nem játsszák.
2015. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!