Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Suicide Room, öngyilkosok...

Suicide Room, öngyilkosok szobája, aki látta, elmagyarázza pár dolgot?

Figyelt kérdés

Sylwia tudta hogy Dominik meleg? Azon kívül hogy azért elég egyértelmű volt...

Ők szerelmesek voltak egymásba, vagy csak nagyon szerették egymást?


2015. máj. 20. 13:56
 1/6 anonim válasza:
100%
ezt en sem ertem eleg zavaros nekem is mondjuk azt ertem hogy a vegen a fiu meghal. gyogyszertuladagolasban.
2015. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emoka julcsi ***** válasza:
szerintem nem volt meleg. (ok volt az a 2 incidens de attól még lehet biszex.)szerintem sylwia tudott a két esetről. szerintem ez a vallomás dolog is csak arra volt hogy felbassza szüleit és végre békén hagyják. és szerintem igen szerelmesek voltak. de ami nekem csak feltevésem hogy a végén a disco-s csókot már csak behalucinálja mert haldoklik. mert már hogy lett volna ott sylwia ha később őt is váratlanul éri a dolog.
2015. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmesek voltak:)

Én azt nem értettem teljesen, hogy az Öngyilkosok Szobája az egy játék volt? Vagyis.. értitek:D

2015. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Játék volt igen :) bár en sem értem hogy élhettek at ennyire..
2015. júl. 17. 15:29
 5/6 anonim válasza:

Dominik nem volt meleg! a csók fogadásból volt a másik az meg azért mert még gondolom nem nagyo volt nővel így könnyen felizgult + alex direkt úgy mozgott. Utánna csak a szúleit szivatja.

Dominik és Sylwia szerelmesek voltak ami 2részben derül ki: a víz alatti fantázia és a buliban a gyógyszerek miatti halucinált csók.

2016. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Dominik meleg, vagy legalábbis biztosan vonzódott Alexhez érzelmileg és szexuálisan is. Sylwia felé én inkább valamifél függőséget látok. Ő volt az, aki bevezette őt ebbe az egész dologba, ő vette rá mindenre, és ahogy szép lassan egyre mélyebbre süllyed, egyre jobban elszigetelődik a külvilágtól és az öngyilkos gondolatok elhatalmasodnak rajta; Sylwia az egyetlen, akiről úgy érzi, hogy mellette van, az egyetlen, akibe kapaszkodhat. Én azt gondolom, hogy köztük csak ebben a depressziós, teljesen befordult állapotukban lehet bármi, tehát Dominik valódi személyisége szerintem soha nem hozta volna össze Sylwiával. Remélem érthető, amire gondolok.:)
2017. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!