Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 12-18 évesek! Szerintetek...

12-18 évesek! Szerintetek milyen az Egynyári kaland c. sorozat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nézitek? (Idősebbek véleménye is érdekel, de szerintem ez a célcsoport.)

2015. máj. 21. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jópofa sorozat szerintem.

DE!

Miért nem lehet rendesen beállítani a hangot rögtön az első részben, mikor utaznak a Balatonra?! 2015 van...műholdról még egy hangyát is meg tudnak figyelni, de nincs egy normális hangmérnök...

A karakterek annyira sablonosak/elnyűttek: gazdag lány? aki mindenben tapasztalt és minden pasi őt akarja, gazdag fiú, aki túl gazdag a Balatonhoz, az elvetemült diák? akinek az élete a nyári munkán múlik, meg a naiv szűzlány, akit természetesen házas férfi ver át.

Persze a lényege egy műsornak, hogy szórakoztató legyen, és ez a sorozat ezt teljesíti. Gondolom nem is célja a közszolgálati adóknak, hogy összetett műsort sugározzanak, mert azzal csak a nézettséget redukálnák.

18/f

2015. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem :)

Ebben természetesen közrejátszik, hogy magyar sorozat. lehet hogy csak én vagyok vele így, hogy számomra ezért barátságosabb. Jó látni, hogy az általunk ismert helyen játszódik. A szereplők nagyon jól ki lettek válogatva. A hangulata is nagyon tetszik. Érdemes nézni!

2015. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit eddig láttam:

-sablonos, de szórakoztató karakterek és történet. Ahogy azt már előttem is említették

-közel 5 órányi VW-konszernes reklám

2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legjobb!!! 15/F :)
2015. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó ez a sorozat, ahoz képes hgy magyar... Igen, a szereplők tényleg kicsit sablonosak, de az még nem nagy probléma (számomra).

Remélem lesz második évada is.:)))

2015. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nagyon jó és felpezsdítő! Így a nyár első napján annyira magával ragadott, hogy egy délelőtt alatt megnéztem mind a hat részt! A saját életemből kiindulva Péter és Dóra között több is kialakulhatott volna, de gondolom ez a jövő zenéje.

18/L

2015. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bár én már 21 vagyok, de nekem nagyon tetszett, persze nem tökéletes, de hát ki/mi az? 21/F
2015. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kedvenc sorozatom igaz, hogy kb ugyanolyan mint a többi tinifilm/sorozat, de a hangulata valahogy sokkal jobb mint a többié. És amugy énis megnéztem az összes részt egy nap alatt
2016. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a kedvencem lett. :D
2016. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!