Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen animét mondani?

Tudnátok ilyen animét mondani?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ahol a nő bele szeret egy férfiba, aki titokzatos, helyes stb. de a srác nem akar szerelmes lenni, aztán még is csak beleszeret a nőbe.

Lehetőleg szép grafika legyen, és valami új fajta rajzolás. Ino x boku-t ne mondjátok, mert belenéztem és nem jön be ha a férfi ennyire alázkodik.HELP><

Nem muszáj természet feletti, lehet iskolás stb:3


2015. máj. 22. 20:17
 1/4 anonim válasza:
A Mirai Nikki megfelel az első követelménynek teljes mértékben :D
2015. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Special A,Au hatu ride(nagyon hasinlít amit leírtál!)Yamato Nadeshiko Shici Chenge(kicsit őrült de életem legjobb animéje),Kamisama hajimeshita(nagyon ajánlom),Kagamino asobi,Skip beats,Diabolik lovers(kicsit idegesített a csaj esetlensége),Amnesia(ez nekem nagyon tetszett),Ookami shoujo(vicces,romantikus),Kaihou Wadisama(imádtam),Fruits Basket(örök kedvenc),Kilari(kicsit hosszú és a szerelem nem bontakozott ki teljen de naoon szupí vóót!),Kaleido Star,Vampire Knight(<3),Nagi no asakura(kicsit könnyeztem,ami nálam azt jelenti hogy bőgve ütöttem a billentyűt annyira imádtam),Akatsuki no yona(NAGYON ajánlom),Brother Conflict(imádni fogod de sajna a folytatása 2017 september 2 lesz)Noragami...huuhh elfáradtam.Figyi nyugodtan írj ha szeretnél még szivesen segítek((:Jó böngészést
2015. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Inuyashát, nagyon jó anime.

Ezt nézd elsőnek. : )

2015. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖÖÖM!:) Nagyon arik vagytok, Elős: már láttam:) 2.: a felét láttam de a többibe belenézek:$ 3.: már láttam! Kiskorom óta kedvenc:)!
2015. máj. 24. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!