Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti észre vettétek hogy a the...

Ti észre vettétek hogy a the walking dead 1-2. Évadjában rohanni tudtak a zombik? Utána már sétálás se ment a következő évadokban.

Figyelt kérdés
Mitől lehet a 'lelassulásuk'? Talán kevés ember volt amiből tudtak enni? :D és elfáradtak?

2015. máj. 24. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez nekem is feltűnt.

Szerintem az idő múlásával egyre inkább "szétposhvadhtak", és ezért lelassultak. Lgealábbis jobb magyarázatot nem tudok kitalálni.. xD

Lehet, hogy a 6. (vagy az utáni) évadban kiderül. SPOILER!!! Mint amikor abba a laboratóriumba kerültek, és a kutató elmesélte az egész vírust. Szerintem ehhez hasonló infó szerzés lesz a későbbiekben is.

2015. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy másnak is feltűnt.. :) Az nem lehet, hogy a kaja hiány miatt lassultak hiszen a "friss" zombik se futnak már. Szerintem egyszerű baki.
2015. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaaa mondjuk tényleg :D aki közben halt meg és már akkor ilyen belassult volt... A lényeg hogy már nagyon várom a következő évadot.
2015. máj. 25. 00:13
 4/15 anonim válasza:
Meg a 4.evadban a vege fele azt hiszem amikor a Lizzie az udvaron jatszik egy koborloval az is eleg gyors :D
2015. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Enis nagyon varom, de kar hogy nem 50epizod egy evad :D
2015. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nap 24-be el tudnám nézni :D de azért vannak kis bakik.. de attól még mindig tökéletes.
2015. máj. 26. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:
A későbbi évadokban is gyorsak néha.
2015. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a tv-ben csak az utolsó másfél évadot láttam meg most hogy ujra kezdték a elejét.

az nem játrszhat szerepet hogy az elején még több ember/állat volt amit megehetek. de a késöbbiekben elfogyott a kaja és éheztek ezért lelassultak.


Meg hallotam arról hogy lesz egy uj sorozat a Walking deadről. amiből kiderül a virus eredete elszapadulás és igy tovább és a telik az a sorozat és az eredeti egyszer csak össze fut a két sorozat.

2015. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen. Erről a sorozatról énis hallottam. És már el is kezdték forgatni. De várom már :3
2015. máj. 30. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi az új sorozatnak a címe? Kiguglizom, hogy mire számítsak tőle.. :3
2015. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!