Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó horror sorozatot...

Tudnátok jó horror sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami tényleg para, és ne legyen olyan nevetséges mint a Londoni rémtörténetek, azt végigszenvedtem unalmas volt, mindegy. Na valami tényleg ütőset, ha misztikus az plusz pont. Nem muszáj/ly horrornak lennie, lehet thriller is vagy valami ami rohadt para.

2015. máj. 24. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Amerikai Horror Story
2015. máj. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szabina0409 válasza:

Mama

Átok

Annabell

Paranormal activity

A kör

Ezek nagyon ijesztőek voltak.


Horrorra akadva: igazábol ez ilyen horror filmek parodizálása. De szerintem nagyon jó és vicces :)

2015. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sorozatot kértem, de azért kösz :) és az American horror storyval már szemezgettem egy ideje, lehet majd bepróbálom, szigorúan este, hátha úgy jobban üt :)
2015. máj. 25. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Amerikai horror sztory, nagyon jó sorozat, de parázni nem fogsz tőle.
2015. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Penny Dreadful unalmas? Ajánlom a barátok köztöt vagy az éjjel-nappal budapestet, az való neked.
2015. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen az, nem értem az alapját a példádnak de azért köszi, majd ránézek ;)

Nem kezdek bele nagy monológokba, hogy most miért kell rögtön így lerohanni csak mert nem tetszett, ne várd ezt, simán csak személytelenül gondolatba küldelek el jó messzire ahol édesanyád se talál meg, hogy miért kell idekeverednie IQ harcosoknak :) köszöntem szépen ajánlásod :)

2015. máj. 25. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, majd ha egyszer nem egy tíz éves értelmi szintjén fogsz állni, talán rájössz, hogy a PD napjaink legigényesebb, legszínvonalasabb, legjobb sorozata. Persze 0 érzelmi intelligenciával és 80-as IQ-val élvezhetetlen. Addig maradnak a fent említett két példához hasonló színvonalú sorozatok.:)
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, nap mint nap hallo ezt akijelentést csak más sorozatokra. Miért is van ez? Ja mert más az izlése az embereknek, szóval attól, hogy szerintem unalmas neked tetszhett, de ne próbáld mindenáron bebizonyítani, hogy húúú de szuper a Londoni rémsztorik, mert igényes.... és kiszámítható és amatőren próbál "ijesztgetni" és attól, hogy én nem ilyedek meg minden sarokba tett szörnyfejtől, nem hinném hogy baj lenne, és ez a bajom a sok horrorral hogy agytlanul próbál ijesztgetni, sokaknál bejön megértem , más az inger küszöb de nekem rettentő amatőr ijeszgetések voltak benne. De legyen neked igazad, és legyek én 80-as IQ, mert a végén még igaz lesz mert leálltam veled "eszmétcserélni" :)
2015. máj. 25. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobban is teszed.:-) Azért annyit még megsúgok, hogy a PD nagyon nem arra megy rá, hogy jumpscare-rel ijesztegesse a népet. De ha magadtól nem jöttél erre rá, tényleg feleslegesen okoskodom.
2015. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!