Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Anakin Skywalker...

Hidd kérdése:

Szerintetek Anakin Skywalker szerepelni fog a star wars 7 részébe mint szellem vagy bárhogy?

Figyelt kérdés
Még Obi Wan Kenobi vagy Yoda benne lessz valahogy?

2015. máj. 27. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg J.J Ambramset.
2015. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy valahogy, valamilyen módon benne lesz Anakin a 7. részben, de akár az azt követő két részben is. Nem feltétlenül szemmel látható szellemalakról beszélek, de legalább egy "túlvilági" hangot, beszédet mindenképpen eltudok képzelni tőle. Persze még a szellemalak sincs kizárva egy percig sem. Bármi megtörténhet.

Én elhiszem, hogy tovább akarnak lépi az új trilógiában akár a történetet, akár a szereplőket tekintve, de Anakin túl fontos szereplő a Star Wars filmek történetében, hogy valamilyen formában ne legyen benne az új trilógiában, még így, a halála után is. A régi, eredeti trilógiában, ha csak a történet gerincét nézzük, még Luke is a pozitív főhős szerepében is csak mellékszereplő marad az apja mellett, dacára, hogy elsősorban őt követi az eredeti trilógia. Az Új Reményben még tényleg ő volt a középpontban, de a Birodalom Visszavág-tól kezdve egyre jobban előtérbe került Vader, a mára kultikussá vált vallomása pedig csak tovább erősítette ezt. A Jedi Visszatér-ben pedig már legalább olyan fontos szereplő volt mint Luke, a film utolsó harmada tökéletesen be is mutatja ezt.

Meg tudod, most amúgy is mindenki le van foglalva a megtalált törött maszkjával a második teaser óta, ami alapjában véve is óriási élmény látni mozgóképen 1983 óta, emiatt sokan talán nem is gondolnak arra, hogy akár hallhatjuk, sőt láthatjuk is őt. Ez nagyot szólna. A készítők helyében én ezt nem hagynám ki. Az én szememben Anakin-nak valahogy benne kell lennie a filmben.

Obi-Wan és Yoda is sanszos, hogy valahogy benne lehet, bár ezen még közel sem gondolkoztam annyit mint Anakin-on.

Bármi megtörténhet, én számítok, és bízok egy nagy visszatérésben.

2015. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem is igy jó lenne obi wan ra meg yodára úgy gondoltam hogy a jedi templomban mer kb 4 jedi lesz vagy vlahogy úgy és luknak szerintem tanulnia kell mer anakin erősebb volt a 3 omban mint ő a 6 ban.

De kösz a vállaszt reméjük úgy lesz.

2015. máj. 28. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Csak ne Hayden Christensen játssza!
2015. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!