Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem igazán értem, hogy a...

Nem igazán értem, hogy a Diabolik Lovers OVA- jában kik az új szereplők. Hogy kapcsolódnak a sorozathoz?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy ugye egyáltalán nem szerepelnek a sorozatban, még csak említve sincsenek. Ez a második évad spoilerezése, vagy mi?
2015. máj. 27. 13:58
 1/5 anonim válasza:
Igen ök a 2.évadbol valok az hogy mi közük egymáshoz nem tudom de már én is várom nagyon a 2.évadot
2015. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) És azt nem tudja valaki, hogy mikor lesz 2 évad?
2015. jún. 14. 15:55
 3/5 anonim válasza:

Ha minden igaz, akkor ősszel. Én itt szoktam nézni, hogy mi mikor szokott megjelelni: [link]

Igaz, ez az, hogy angolul mikor jelenik meg, de általában nemsokkal utána magyarul is megjelenik.

2015. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! A 4 új alak a Diabolik Lovers ovájában az a játékban vannak benne mert van közük a Sakamaki családhoz, és Richternek a tesója az apjuk asszem....nem biztos... De azt tudom,hogy Shu-nak a legjobb barátja az Edgar volt de leégett a házuk és valahogy vámpír lett, így lett Yuma. Reiji gyujtotta fel a házat mert irigyelte Shu-t. Azusa nagyon mazohista mert kiskorában is azt mondta mindig csak akkor élek ha érzem a fájdalmat. Kou is a családhoz tartozik asszem mindig ő volt a szépfiú. Maradt aki az ovában már szívta Yui vérét ő a fő ott a háznál mint pl. Ayato vagy ilyesmi csak egy kicsit nyugodtabb és szadistább. Én játszottam a játékkal igaz,hogy japánul volt de valamennyit tudtam belőle. Reméltem tudtam segíteni ha lenne kérdésed írj nyugodtan.
2015. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2015. szept. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!