Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett Hannával és Áronnal?

MEnikő kérdése:

Mi lett Hannával és Áronnal?

Figyelt kérdés
Régebben követtem az Éjjel nappal Budapestet, de jó rég nem néztem. Nem régiben láttam egy részt, és észrevettem, hogy Hanna és Áron már nem szerepel benne. Mi lett ezzel a szállal, hogyan írták ki őket a sorozatból? Az még rémlik, hogy a lakás főbérlője kirakta őket, és vissza költöztek Kareszékhoz.

#Éjjel-Nappal Budapest #Hanna Áron szál
2015. máj. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor lehúzták őket a klotyón! Most a csatornában lubickolnak a szarlében és Teddy-vel a krokodillal társalognak az éjjel-nappal Mosonmagyaróvár 2-őn.
2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmentek Nyíregyházára, mert Áron ott kapott munkát, aztán megszületett a gyerekük. És nem régen meg Németországba költöztek onnan. (De mióta Budapest elhagyták nem is szerepeltek csak szó volt róluk meg telefonon beszéltek. A történet szerint.)
2015. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!