Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ilyen témájú filmeket?

Ismertek ilyen témájú filmeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,ami horror vagy thriller és a csaj bosszút áll valamiért,amit vele tettek.Pl:Köpök a sirodra,American Mary...ilyesmik.A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. máj. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Helo!


Martorpk - eleje ilyen -, aztan ha nem szamit, hogy jo is legyen, akkor !!!! spoiler!!!!! Remsegek könyve.

2015. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hideg fejjel

The hidden face (La cara oculta)

2015. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek. :) 2.kommentelő amit másodszorra irtál az le van szinkronizálva vagy magyar felirattal?
2015. máj. 27. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sajnos, én online nem találtam meg magyar felirattal, így csak angol felirattal spanyol nyelven tudtam nézni (nem mintha beszélném valamelyiket is :D na jó az angolt alapszinten) de ez még így is élvezhető volt, gyakorlatilag mindent értettem, mert az ilyen filmekben alig beszélnek.

Viszont ha van letöltő programod, akkor szerintem találsz hozzá magyar feliratot.

2015. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg a Carrie című film
2015. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bettike61 válasza:
A Vonat című film is ilyen bosszúállós thriller (:
2015. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2015. jún. 6. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!