Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett abból, hogy csinálnak...

Mi lett abból, hogy csinálnak egy trilógiát a Merlin kalandjai című sorozatból?

Figyelt kérdés

Már 2012-ben elárulták, hogy 2 elképzelésük is van a folytatást illetően. De még most, 3 évvel később sincs semmi nyoma ennek. Vagy csak én nem tudok róla?

Azt tervezték, hogy megtartják az eredeti szereplőgárdát...

ha mégis készült film, de nem az eredeti szereplőkkel, nem is érdekel :((


[link]



2015. máj. 28. 19:22
 1/6 anonim válasza:
ezt hol halottad?egyébként engem is érdekelne,jó lenne ha megcsinálnák!főleg a régi szereplőkkel,nagyon a szívemhez nőttek:)
2015. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ott a link, ahol olvastam. Én is nagyon örülnék neki, főleg mert Arthur halálát nem sikerült feldolgoznom...

Nagyon szerettem a sorozatot a szereplőkkel együtt, szívesen látnám őket újra, új kalandokkal, de szerintem már nem lesz belőle semmi...:(

2015. máj. 31. 21:45
 3/6 shofia ***** válasza:
Szia! Ezt én is hallottam, és az utóbbi néhány évben utána jártam, hogy mi lesz belőle, és még kétséges. Bradley James (Arthu) egy intervjúban azt mondta, hogy már szívesebben válalna már más szerepet, és csak akkor fog beszállni, ha a többiek is. Colin morgan (merlin) egy másik intervjúban azt mondta, hogy imádta a merlin forgatásának minden percét, de őkihívásokat keres, és mostmár más szerepeket szeretne, de minden esetre lehetséges hogy még látjuk a régi merlin. A facebookon folyton kiírja a merlin stáb, hogy "lehetséges, hogy nemsokára elkezdik csinálni a forgatókönyvet?,,(persze angolul). De egy ideig kapcsolatban voltam colin morgannel facebookon, de már régen írtam neki. Lehetséges, hogy megint ráírok, hogy akkor mi lesz a filmel.
2015. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En is orulnek ha lenne,de szerintem mar reg elkezdtek volna:(
2015. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De irigylem azokat, akik tudnak angolul...egész életemben németet tanultam...tudom hogy tanulni soha nem késő, de...nem is ez a lényeg. De jó neked, hogy kapcsolatban állsz Colinnal!!! :)

Ha lesz valamilyen (bármilyen) információd Colinról, Bradről, vagy a filmről, írd le légyszi! :)

2015. jún. 14. 18:45
 6/6 anonim válasza:
Hú én is nagyon örülnék ha ez az ötlet valóra válna :D imádom a sorozatot :) ebben a cikkben amiben erről van szó, azt is írják hogy talán 6. évad is lesz :) Ha valaki követi a facebookon a stábnak ezt az oldalát légyszi linkelje be nekem :)
2015. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!