Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dolog című filmből 1982...

A dolog című filmből 1982 vagy 2011?

Figyelt kérdés
Mai szemmel mennyire jó a régi, vagy az új lett rossz?

2015. máj. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mindkettő jó film és valamilyen szinten összefüggenek. Érdemes a régivel kezdeni és utána megnézni az újat.


Tipp: Amikor a régi filmben elutaznak a norvég bázisra, jól figyeld meg a helyszínt, hogy miket találnak, a hullák és bizonyos tárgyak milyen helyzetben vannak.

Az új filmben mindent megmutatnak, hogy mi miért került oda, miért az lett a sorsa, stb. Az új készítői nagyon figyeltek erre. (Ugye ez egy előzmény a norvég bázison történtekről.)

2015. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Pff, nekem az új sajnos nagyon, nagyon nem jött át. Véleményem szerint az 1982-esben a praktikus effektek használata agyonveri és le is köpi a mai CGI-t horrorban. Az újat egyszerűen nem tudom komolyan venni. Mint film is, az 1982-es nekem sokkal joban tetszett.


Ha bírod a régi horroros praktikus effekteket, akkor bátor szívvel tudom ajánlani a régit. Nem hogy megállja a helyét, hanem kiváló, nyugtalanító, igazán félelmetes horror. Habár nekem a 2011-es nagy csalódás volt, nem jelenti azt, hogy neked nem tetszhet.

2015. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A régi.
2015. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 29. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A 82- es a legjobb, de a 2011-es történetileg kiegészíti megtudjuk hogy talàljâk meg a lényt ès hogy mi törtènik a norvég bàzison.
2022. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!