Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézzem a FEAR-t?

Megnézzem a FEAR-t?

Figyelt kérdés
Nagyon durva? Tudtatok aludni? Kicsit félős vagyok 16/f, a ti véleményetek után merem csak megnézni ha azt mondjátok hogy nem olyan ilyesztő, életemben még nem láttam horrort de érdekelnek a kínzások. A FŰRÉSZ miről szól? Állítólag, az is hasonló.

2015. máj. 29. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

A fűrésznek csak az első részét láttam,egyáltalán nem durva,nyugodtan megnézheted.Hogy miről szól,azt nem írom le ide,mert lehet hogy valaki elolvassa(még mielőtt megnézné a filmet) és elrontom az élményét.


Fear-t nem láttam,melyikre gondolsz,az 1996-osra?Elvileg az thriller,nem hinném hogy félelmetes lenne.

2015. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sose nézek horrort, szerintem te se tedd :D, pláne ha még te magad szerint is félős vagy!

Azért nem nézek, mert attól félek, hogy félni fogok, és azt nem akarok, így inkább hagyom az egészet :D

2015. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis így vagyok, de akkor maradok az akciónál :)
2015. máj. 29. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdetben sokan vannak így de ha elkezdesz horrort nézni úgy megszokod és megszereted hogy nem bírsz leállni és csak figyeled mikor jön ki félelmetesebbnél félelmetesebb horror és már nem is félsz csak izgulsz hogy mi lesz :)))
2015. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!