Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Indiai...

Melyik film lehet ez? Indiai lány a bátyjával Angliába kényszerül menekülni, mert megölte a férfi főnökét.

Figyelt kérdés
Keresek egy filmet. Legalább 10 éve volt a tv-ben, legalábbis én akkor láttam. Két részes volt. Indiában játszódik, mikor még angol gyarmat volt. Van egy lány, aki indiai, de az apja angol volt, ezért nem látszik rajta hogy indiai és járhat angol iskolába. Van egy bátyja. Az iskolában a tanár molesztálja, aztán meg a bátyja elveszti valahogy a munkáját, és ahhoz hogy visszakapja, a lánynak le kell feküdnie a főnökkel, aztán a főnököt megölik valahogy és Angliába kell menekülniük, ahol aztán talán táncosként kell pénzt keresnie. Eddig láttam, de már nagyon régóta meg akarom nézni. Ha jól emlékszem a film címe a lány neve volt, de ebben nem vagyok biztos. Aki végigolvasta és tudja melyik film kérem írjon.
2010. febr. 26. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Egyik kedvenc filmem Mia Sara-tól!

Queenie a film címe..

A végén híres filmszínésznő lesz az indiai lányból aki félvér...:)Ugye te is erre gondoltál?

(meg is nézem holnap ezt a filmet,mert rég láttam:) )

2010. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom rohadtul örül hogy leírtad a végét mikor írta hogy csak a feléig látta....
2010. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez lesz az :) Köszönöm szépen. Nem zavar hogy lelőtted a poént, ettől még ugyanúgy meg fogom nézni valamikor, csak találjam meg :)
2010. febr. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!