Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éjjel Nappal Budapestben...

Ak0sgfx kérdése:

Az Éjjel Nappal Budapestben Karesznak és Milánnak az aranykártyája az hitelből van?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam azt a részt, amikor Karesz és Milán megkapták az aranykártyájukat, és megvettek egy Audit és sok cuccot. Azt tudom hogy ez egy sorozat, de az az aranykártya az hitelből van, vagy az egy hitelkártya ?

2015. jún. 2. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ak0sgfx te minden nap érdekes kérdéseket teszel fel, van mikor politikában van mikor máshol...


Amúgy az aranykártya lényege hogy a világban bárhol használható (Tehát OTP-s vagy de a világ bármely ATM-éből vehetsz fel vele pénzt, tehát forintod van idehaza de átszámolja a külföldi ATM a valutát és úgy kapod pl. amerikában dollárba.)

A kártyához ingyenes utazásbiztosítás párosul. Különleges kedvezményeket kapsz pár "elit" boltban vele.

Számalaegyenlegéig vásárolhat tranzakciós díj nélkül.

Stb.

Szerintem az összes pénzük el fogják költeni vagy hitelbe fog átmenni....Mert van ilyen hitelkártya is amin van pénz de egy adott összeg után át meg hitelbe. Meghatározott hitelkeret van. De itt nem volt szó a sorozatban róla még.

2015. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én szoktam nézni az Éjjel Nappal Budapestet. Nem csak a politikáról, hanem másról is fogok kérdezni.
2015. jún. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!