Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani jó meséket?...

Tudtok mondani jó meséket? (felnőttesebbek pl Batman)

Figyelt kérdés
Nem a spongyabob féle agysorvasztó marhaságokra vagyok kíváncsi, hanem mint pl a Batman vagy az Igazság Ligája. Tudtok valami hasonlót? Ami inkább a nagyobb korosztályt célozza meg és nem az 5 éveseket? És persze atomjó

2015. jún. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Transformers Prime nagyon jó és inkább a nagyobbakat célozza
2015. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tini nidzsa teknőcök is ilyen mesében...
2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avatar - The Last Airbender (Aang legendája) és The Legend of Korra (Korra legendája). Szuperhős kategóriában az említekkenek túl ott a Young Justice (Igazság ifjú ligája) és a Batman Beyond (Batman of the Future).


Biztos van még egy rakás, de nem nagyon vagyok velük képben, ezekkel is csak úgy-ahogy.

2015. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
X-men - Evolúció, Hulk vs. Farkas, X-men - Az újrakezdés, A Föld legnagyobb hősei (magyarul bosszúállók rajzfilm sorozat), Vasember, A Pókember legújabb kalandjai, Batman: a rajzfilm sorozat, 2004-es Batman rajzfilmsorozat, nekem ezek a kedvenceim.
2015. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Sajna elég nehéz őket megtalálni ma már...
2015. jún. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!