Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek sasukerol?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon utálom, nem bírja felfogni, hogy a bosszú nem megoldás. Nem bírja követni Itachi akaratát mi szerint védje meg Konohát. Miatta szenved mindenki. De ha nagyon belegondolsz az Ő indokai is megérthetőek az egész családját elvesztette a falu miatt.


A mangát olvastad vagy nézted az animét?

2015. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olvasom a mangat és az animet is nezem sasuke nekem meg a kedvencem :D
2015. jún. 4. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A sima Narutoban egyik kedvencem volt,de a Shippudenben nagy p*cs lett. :D Neji a király! :D
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Imádom őt. ♥

Az a vicces, hogy másokkal ellentétben én a part2-ben / Shippuudenben szerettem meg (bár manga végénél egy kicsit megingott az imádatom iránta, de a gaiden hamar visszahozta azt).

2015. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arrogancia és nemtörődömség mintapéldája - látszik, hogy vérbeli Uchiha. Nem látott el az orra hegyéig se az állandó bosszúvágya miatt, igazán rájöhetett volna, hogy a bosszú csak még több fájdalmat fog szülni. De a legrosszabb az, hogy a fél falu bizalmával visszaélt egy időben.


Úgyhogy nem, egyáltalán nem kedvencem, sőt, szívesen pofánvágtam volna 1-2 jeleneténél.

2015. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Arrogáns kis nyomorék aki mindent meg akar semmisíteni amiért Itachi egész életében küzdött és szenvedett és azt hiszi, hogy ezzel Itachiért áll bosszút. És mindenkivel egy lenéző kis *** miközben mindenki segíteni akar neki amit egyébként nem nagyon értettem és ez volt az egyetlen dolog amit utáltam a Narutóban, hogy MINDEN EGYES EMBER "meg akarja menteni őt"- de mégis mitől? a saját elmebetegségétől?????azzal sajnos csak sajátmaga tudna megbirkózni de valahogy ez nem ment neki csak a 4 kage 2 részen keresztüli kioktatása után állt át a jók oldalára de még akkor se nagyon kedveltem meg mert... kicsit olyan Deus ex machina megmentősereg voltak. Elég erőltetett volt nekem. Nem tudom mitől változott meg ilyen gyökeresen. Tényleg olyan volt mintha csak azért csinálták volna, hogy legyen valami ürügy amivel újabb erős emberkéket lehet küldeni Madaráék ellen.
2015. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*négy hokage
2015. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én is egyetértek veled.

Annyit még hozzáfűznék, hogy sosem értettem, miért nem képes meglátni, Itachi valójában miért is áldozta az életét. Aztán rájöttem, hogy talán a klán "kiirtódása" miatt keseredett meg ennyire és "vakult meg". Nem lehet kellemes tudni, hogy a szüleidet a bátyád ölte meg... de ez NEM MENTI FEL. Nem mentheti fel.

Nekem az fájt mindig, hogy (a tudta nélkül, de talán tudatosan) szörnyen kihasználta a barátait. Én összetenném a kezem ilyen barátokért, mint Naruto Sasukének például, erre Sasuke meg mit csinál? Konoha ellen megy. Tudom, hogy fiktív szereplő, de akkor is rohadtul idegesít a viselkedése. Jobban gyűlölöm még Sakuránál is, pedig ő sem a szívem csücske.

2015. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!