Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animét mondani...

Tudtok olyan animét mondani amiben sok a hárem és olyan fiú van benne ami menő az animében?

Figyelt kérdés

-sok hárem

-menő szereplők

Ez alatt azt értem hogy nem egy kis befosott szar a főszereplő ha nem menő és bátor (És ne legyen beképzelt) Előre is köszönöm! :D



2015. jún. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Grisaia no Kajitsu

A srácot elrabolják a terroristák, miután megölte az apját. Kisgyerekkora óta katonának képezték, majd mesterlövészként beállt bérgyilkosnak. Aztán kicsit beleunt a dologba, és beiratkozott egy magániskolába, ahova az olyanok kerülnek, akik valaki gyerekkori trauma miatt nem tudnának beilleszkedni egy átlagos suliba. És mit ad Isten, abban az iskolába csak lányok járnak. És persze mindegyik szereti a srácot. Szerintem mindenképp nézd meg! Ha nem teszed, életed legnagyobb hibáját követed el! :D Amúgy két évados. :)

2015. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Itt egy link, hogy könnyen megtaláld:

[link]

:D

2015. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Likeoltam a kommentet!
2015. jún. 23. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jónak hangzik! :) Tuti megnézem! Te egy isten vagy! :D
2015. jún. 23. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi! :D
2015. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!