Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy regi sci-fit,...

Keresek egy regi sci-fit, sajnos nem sok maradt meg belole, mert nagyon regen lattam?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomaszto utopisztikus temaju drama. Arrol szolt, hogy felfedeztek a halhatatlansagot, de olyan formaban, amely fertozo, es a halhatatlansaggal megfertozodott elolenyeket egy szigeten kulonitettek el a tobbiektol, nehogy az egesz bolygon elterjedjen az orok elet. Nem kizarolag emberekre hatott a fertozes, hanem allatokra, novenyekre is. Egy lepket is mutattak benne egy laborban, amelyrol a kutatok allitottak, hogy a kiserletek elejen fertozodott meg, es mar csaknem 30 eves, se szarnyai, se labai nem voltak mar, de egyszeruen nem tudott elpusztulni. Meg meg a podornyelverol magyaraztak valamit. Ha jol emlekszem, par halhatatlan menekult is a begyujtes elol, es valami hajora terelve szallitottak oket a szigetre. Mivel lehettem kb 6 eves mikor lattam ezt a filmet, igy nem biztos, hogy mindenre pontosan emlekszem. Ez csak kozelitoleg volt a temaja a filmnek. Valakinek esetleg nem remlik a cime?
2015. jún. 4. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sorozat volt? Mert van egy "A nagy titok" (Le Grand Secret) c. francia sorozat, aminek kb. ez a sztorija. :)
2015. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az volt az, koszi! meg arra sem emlekeztem, hogy sorozat volt, de az volt az :D
2015. jún. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!