Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fantasztikus labirintusban...

A Fantasztikus labirintusban miért akarta Jareth megölni Sarah-t, ha beleszeretett?

Figyelt kérdés
Ugye mikor rájuk küldi a Tisztítót, ott a barlangba. Nem tudhatta biztosra, hogy meg fognak menekülni, és akkor megölte volna. És mért nem jöttek össze a végén?

2015. jún. 5. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Úúúúú, de imádom ezt a filmet <3


Szerintem nem ölte volna meg, eleve hátulról már nem is olyan ijesztő az a tisztító, ahogy a kis dögök tolják :D lehet, hogy parancsba adta nekik, hogy csak ijesztgessék. És azért nem jöttek össze, mert az egész filmnek a lényege, hogy Sarah felnő és felelősséget vállal a tetteiért, nem az, hogy pasit talál (aki ráadásul jóval idősebb is nála, szóval gáz lett volna).


angolul tudsz? külföldi oldalakon rakás érdekes elmélet van a filmmel kapcsolatban.

2015. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából tudok. Ha nem nagy kérés, nem tudnál linket küldeni az oldalakról?


És igen, hátulról nem ijesztő, de elölről meg kések vannak rajta. Bár lehet tényleg parancsba kapták, hogy mondjuk álljanak meg, mikor elérték Saraht, vagy nem tom.. :)


Egyébként én is nagyon szeretem, már nem tudom hányadszorra nézem meg :D

2015. jún. 6. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

hú, nem emlékszem már mindre, de volt pl. ez:

[link]


meg itt sok fórumtéma:

[link]


nekem az a kedvencem, amikor azt elemezgetik, Sarah csak álmodta-e az egészet, de most ezt nem találom...

2015. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. jún. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!