Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mai napon megnéztem a...

Yolókaimore kérdése:

A mai napon megnéztem a felhőatlasz című filmet. és nem tudom mennyire jött át a film üzenete?

Figyelt kérdés
Szóval kb az jött át hogy a sorsunkat mi magunk irányítjuk a tetteinken keresztül (és a szerelem életeken átívelő időtállósága) és ez a tudatosságnak egy elve tudtommal. Nagyon félreértelmeztem volna a filmet? 14/f

2015. jún. 6. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Több üzenete is van mint pl.: ,,Mi az óceán ha nem cseppek sokasága?"

De a legfőbb üzenete ez: ,,Az anyaméhtől a sírig, kötődünk másokhoz, a múltban és a jelenben, és minden egyes bűntettel, vagy kedves gesztussal, jövőnk keletkezéséhez járulunk hozzá." Szóval igen, jól értelmezted a filmet, de nem csak a magunk sorsát irányítjuk, a film legfőbb üzenete ami még talán az utóbbit is felülmúlja hogy Minden összefügg. Szóval nem csak mi magunk irányítjuk a sorsunkat hanem mindenki irányítja a miénket és mi is irányítjuk mindenkiét. Ezek a tettek befolyásolják mindannyiunk jövőjét, ezért mindennek jelentősége van. Azt hiszem ez a film fő üzenete, és hogy tegyük jobbá a jövőt. (Meg persze a könyv üzenet is.)

2015. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!