Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miről szól ez a...

Szerintetek miről szól ez a rövidfilm?

Figyelt kérdés

Kereken 5 perc, szóval aki akar tud rá időt szakítani, és >szerintem< érdemes:

https://www.youtube.com/watch?v=SiTbJTITltE&list=PLG0ZInhIY8..


Nekem valamiért nagyon megmozgatta a fantáziámat, valahogy úgy érzem, hogy biztos van mögöttes mondanivalója a "képi témán" kívül.



2015. jún. 7. 14:02
 1/1 anonim válasza:

nekem az a furcsa ebben, hogy ha van is "mögöttes mondanivalója", a legtöbb embernek alapból semmit sem mondhat, mert nem tud azonosulni az ilyen szereplőkkel.

(illetve mindenkinek mást mond úgyanaz a film)

de természetes, hogy alapból attól tűnik "mögöttes mondanivalóval" biró filmnek, mert nem beszélgetnek benne az emberek. ezért azon fantáziálsz, hogy mire gondolhatnak. ami szerintem még nem föltétlenül olyan kérdés, amiből bármi emberit is tanulna az ember. nem minden néma film "elgondolkodtató kategória".

sok filmnek "mögött" gondol valamire az alkotó, de ez leginkább akkor érvényesül, ha egy nézőnek átjön, mert megérintette őt a videó kifejező világa.

2015. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!