Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani jó fantasy...

Tudtok ajánlani jó fantasy sorozatot?

Figyelt kérdés

Nem muszály hogy teljesen high-fantasy legyen, lehet ilyen félig a valós világban játszódó misztikus dolog is. Horror is jöhet. A következőket már nézem: Trónok Harca, Teen Wolf, Merlin kalandjai (az utolsó évadot nem néztem meg mert el**ták :"( ), Titkok könyvtára, Heroes.

És a következők elkezdésén gondolkozom: Odaát, A hős legendája (ezt előtte lehet inkább elolvasom könyvben)


Van valami javaslatotok? :)



2015. jún. 7. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Muszáj.
2015. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hős legendája könyveben sokkal durvább, majdnem mint a Trónok harca, a sorozat viszont ehhez képest sokkal kevésbé durva, kicsit komolyabb csak mint a Merlin.
2015. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, mit? :o

Második, köszi, akkor előbb elolvasom a könyvet :3

2015. jún. 7. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Írni nem tudsz, azt.
2015. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy igazából a sorrend, nem sok átfedés van, vagyis az első évad még nagy vonalakban követi az első három könyvet, de aztán egész másfelé megy el.
2015. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1-es ó elnézést volt egy helyesírási hibám a kérdésemben, igazad van nem tudok írni, hiszen 5000 legépelt szóból egy hibás és pont becsúszott ide... nem is tudom mi lesz velem... de az ilyen kötekedő kis tízévesek remélem eltakarodnak az oldalról előbb vagy utóbb.
2015. jún. 7. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Odaát mindenképp, nagyon vicces


American Horror Story ,én 3. évadot láttam és nagyon bejött, a többi téma nem érdekelt de azok is jók


Médium


The 100


The Flash


Izombie


True blood 1-2 évad jó


Sötét angyal


Dollhouse

2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A flash inkább sci-fi, azt is nézem, az IZombie-t szintén.
2015. jún. 7. 21:47
 9/9 anonim válasza:
once upon a time :) 1 évada nem olyan izgis de a többi nagyon jó :) és a the 100 is tényleg király :)
2015. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!