Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan fanatikus Ezüst...

Van itt olyan fanatikus Ezüst Nyíl (Ginga Nagareboshi Gin) rajongó, mint én? : D

Figyelt kérdés
IMÁDOMMM! Mindennél jobban!!! Sztem a világegyetem legnagyszerűbb meséje, egyszerűen nem tudom szavakkal kifejezni mit jelent nekem! :D Ezen nőttem fel és ezen is akarok meghalni, majd egyszer! :))) Van még vki aki ennyire fan? Vagy aki egyáltalán ismeri? Sajnos sokan kimaradnak ebből az élményből, mert nem elterjedt :(((
2010. febr. 27. 21:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én ismerem, kiskoromban nagyon sokszor megnéztük tesómmal, barátnőimmel. Nagyon szerettem. :) De egyrészt mostanában nem jó a videónk (videókazetta...hát igen), másik meg, hogy végülis olyan szomorú történet... De nagyon szerettük.


21/L

2010. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Örülök neki h ismered :))) Itthon a 4 részes verzió az csak egy összevágott dolog! Am 21 részes az eredeti és sorozat! Nagyon örültem mikor megtudtam ezt és megnéztem és wá.. Kitisztult a kép! Sajna csak feliratosan elérhető így, de jobb mint a semmi! :) Az meg igaz h szomorú, de tanulságos. :)
2010. febr. 27. 22:04
 3/29 anonim ***** válasza:

én is imádtam annyira jó mese!!!!!!!

pont mostanába akarom megnézni újra :) ha meg tudom szerezni...

egy csomószor sírtam is rajta!!! az a legjobb mikor toborozzák a kutyákat a grizlik ellen

2010. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A rendes, vágatlanban még jobb! :D Ha esetleg fent vagytok a BeLoad torrent oldalon vagy nCore-on akkor onnan letudjátok tölteni! :)
2010. febr. 27. 22:26
 5/29 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem. Megvan a 4 kazetta, de megvan a 21 rész is. A hatására kezdtem el kutyákat rajzolni, meg akkori barátnőmmel terveztük, hogy megrajzoljuk a folytatását. :D

Csak nagyon féltem a medvéktől.

2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

én is nagy rajongó vagyok!

már láttam 4 éves koromban és most is megnéztem a youtubes verziót de a teljes vágatlan verziót sehonnan sem tudom letöltreni!

segítsetek honnan tudnám !

több választ is írjatok pls

2010. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

légyszí tudnátok küldeni egy meghívót nCore- ra vagy BeLoad -ra ?

kolonicsgabor@freemail.hu ra?

2010. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
nincs kifejezés hogy mennyire szeretem még rajzolom is ha kell nézd meg itt a link: [link]
2010. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

vki nem rakná fel az ezüstnyíl teljes változatát vmelyik oldalra?

én is nagy fan vok csak nem láttam még a teljes verziót!!!!!!!

2011. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagy fanoknak üzenem, hogy mangafox.com, igaz, angolul, de sok fejezet - a manga - fenn van. (odáig, ameddig a harmadik kazetta tart, de van pár olyan jelenet, ami... olvassátok el! :))
2011. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!