Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars III. részben (A...

A Star Wars III. részben (A Sith-ek bosszúja) akkor most lerombolták a Jedi-templomot vagy mégse?

Figyelt kérdés

A III. részben az 501-es légió (Darth Vader vezetésével) megtámadja a templomot, lemészárolják a jedigyerekeket, és a film későbbi jeleneteiben lángol és füstöl a templom. A lent linkelt videóban (a VI. rész vége) 1:24-nél viszont úgy néz ki, mintha pont a templom lenne a kép közepén...

https://www.youtube.com/watch?v=AiM5zEEI_Jo



2015. jún. 9. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy 1:05-nél egy gungan vörös zászlót lenget egy épület tetején.

Pont, mint Berlin '45-ben. :-)

2015. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

[link]

2015. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második, hát most többször is összehasonlítottam a videóból az ominózus képet a te képeddel, és nekem a kettő túl hasonló ahhoz, hogy más legyen
2015. jún. 9. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A képen az épület egy csonka gúla, a tetején 5 oszloppal, két oldalán egy-egy tégla alakú építménnyel.

A videóban két -nem szabályos - csonka gúla, a tetejükön fények villódznak.

Már, ha ugyanarra gondolunk.

[link]

2015. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amit Te küldtél, kedves Utolsó, az tényleg nem a templom - de nem arra gondoltam, hanem ha a videóban keresel 1:24-1:25-öt, akkor ott úgy értettem a kép közepét, hogy vízszintese közép (nem bal vagy jobb), függőlegesen kicsit lent, és "kicsit messzebb" a kép szélein lévő épületekhez képest... :)
2015. jún. 10. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, és tényleg!

[link]

A coruscanti tűzoltók igen hatékonyak. Ezek szerint.

2015. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi! Ezen jobban látom, hogy tényleg az :)

és tényleg elég hatékonyak a tűzoltók, a III. rész elején sikeresen oltogatták a Skywalker-Kenobi-Palpatine által landoltatott Dooku-cirkálót, mielőtt az majdnem szénné égett a légkörben xD

2015. jún. 11. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rombolták le. Ok, kigyulladt, meg belül eléggé szétbarmolták, de maga az épület megmaradt. Hogy most kánon szerint mi volt a további sorsa az jó kérdés, de volt egy videójáték a témában (TFU), ott le volt zárva a környéke és rohamosztagosok őrizték.
2015. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!