Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani ennek a...

Megtudnátok mondani ennek a filmnek a nevét? (francia, romantikus)

Figyelt kérdés
Annak idején adták talán a TV2ön.Az volt benne hogy a férj megütötte a feleségét és talán valami párterápiára mentek ahol azt ajánlották nekik hogy cseréljenek "szerepet".A nő lett az vállalat igazgató, a férj meg vezette a háztartást.A film vége felé a nő olyat csinált hogy valami kigyúrt pasikkal reklámoztatta a céget vagy mi:D Az elég vicces volt.Aztán mind a 2en belátták hogy nem megy ez így és visszatértek az eredetibe.(ez volt a vége a tengerparton) :) Nagyon megköszönöm ha valaki megtudná mondani mert szeretném újra nézni ♥

#film #romantikus film #cím kerestetik
2015. jún. 9. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem hagyott nyugodni a dolog ezért átkutattam az egész internetet érte és meg lett:Gyerekek és egyebek ( [link]
2015. jún. 9. 23:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Hu ezt én is megnézem! :)
2015. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eredeti francia címe "Az ágy másik oldalán", és itt is elég nagy siker volt.

Sophie Marceau-t a franciák kis menyasszonyának is nevezik, Danny Boom pedig az egyik legkedveltebb francia humorista és színész, sok sikeres filmrendezése is van.

Gondolom, ez nem viszi előre a kérdést, csak mint érdekességet jegyeztem meg. :)

2015. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!