Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead - ti ezen gondolk...

Walking Dead - ti ezen gondolkoztatok már?

Figyelt kérdés
A zombik állandóan zabálnak, de a szervezetük már halott, tehát hogyan emésztenek? Hogyan ürül ki belőlük az a sok hús?

2015. jún. 12. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifolyik a bordák között a hasüregnél :)):))
2015. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség ilyesmin agyalni :DDD

egy test nélküli fej, hogyan tud tátokgni, hörögni?... :D

de am az #1-nél a pont

2015. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy a szétrohadt testben lévő kukacok emésztik meg.
2015. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van még egy jobb kérdésem,a sorozatba akiket megöltek szereplők 95%-át mind úgy falták fel a zombik ,hogy egy kézfej se maradt belőlük,na akkor hogy van ilyen sok zombi?mert csak akkor állnak meg 1 harapásnál ha nincs lehetőségük tovább enni.

De igazából ez csak 1-2 logikátlanság a sorozatba a rengeteg közül,és azért van benne logikátlanság mert az hogy zombiapokalipszis nem egy működő dolog a való világba,egyszerűen közbeszól itt nálunk a biológia a kémia és a fizikai,de a sorozatba nem kell ilyenekkel foglalkozni

2015. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tele van bakikkal a sorozat, de gondoltam hátha ad rá valaki logikus választ :D
2015. jún. 13. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már valósághoz akarjuk viszonyítani, akkor azt a kérdést kellene feltenni az elején, hogy mik a francok azok a zombik???
2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem úgy távozik hogy egy idő után kiömlik belőlük a kaja.. szó szerint kidurrannak vagyis én így tudom elképzelni :) egyik barátnőmnek volt igaza amikor azt mondta h a twd-et ne is próbáljam megérteni mert lehetetlen
2015. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!