Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Rémségek cirkusza...

Lesz a Rémségek cirkusza filmnek folytatása? Ha igen mikorra?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok hogy lesz megcsinálva a folytatás, ha már ilyen mértékben eltértek a könyvtől...
2010. febr. 28. 15:49
 1/7 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni.Amúgy nem volt neked fura hogy olyan kevésről szólt a film?Mármint hogy a végén nem is történik semmi.Szerintem biztos lesz folytatás....Vagy legalábbis nem ártana.Az alapsztori amúgy tetszett.
2010. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
amúgy könyvbe jobb?Mert akkor rászánom magam hogy utána nézzek.Igazából nem nagyon szoktam semmit olvasni de ez most érdekel.
2010. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én olyat hallottam, hogy az első 3 regényből lett a film, mondjuk utalások voltak benne a 6. regényből is, így nem tudom...

remélem lesz folytatás, a végén volt utalás, hogy a Vámpírok hegyére mennek... szerinted a Halál Próbái is benne lesznek???

2010. márc. 6. 16:11
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy igen... könyvben sokkal jobb szerintem:P nagyon sok jó rész kimaradt a filmből, habár nekem még így is tetszett...
2010. márc. 6. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy lesz csak tényleg furán jött ki a történet sztem 4 része van összesen a 12 könyvnek..és az első része az első 3 könyvet követte nem?(mármint amennyire..:S)
2010. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is nagyjából így gondolom...:)
2010. márc. 7. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizti hogy lesz...Nem tudom hogy mikorra de sztem 2011ben lesz.
2010. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!