Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kerdes a The Walking Dead-del...

Kerdes a The Walking Dead-del kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elso evad, elso resz. Az elejen Rick egy benzinkuton botlott egy kislany zombiba macival a kezeben. Nekirontott es fejbelotte. A kovetkezo jelenetben Rick Shane-nel ul a kocsiban es kaptak a fulest ahol majd meg is sebesul Rick es korhazba kerul. Onnan mar eljut a neger palihoz es a kisfiahoz.


Na szoval mi az a kislanyos jelenetet az elejen? Megis mikor tortent es idorendileg hova tartozik? Nem ertem egyaltalan.



2015. jún. 13. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd tovább

előrevetítettek egy megtörtént eseményt, és most megnézheted a folyamatot, ahogy eljut oda


ilyet gyakran csinálnak, hogy felkeltsék az érdeklődést

2015. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Morganék után elindul Atlantába a furgonnal. Csakhogy kifogy a benzin. Időrendileg ekkor jön az a kislányos jelenet az elejéről, mivel az egy benzinkúton történik (emlékeim szerint). Majd ez után jut el Rick arra a birtokra, ahonnan elhozza a lovat.
2015. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :D

mar befejeztem a masodik evadot is, de nem tudtam hova tenni azt a kezdo jelenetet, talan csak nem figyeltem elegge :)

2015. jún. 14. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!