Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (SPOILER! ) A Trónok harca...

(SPOILER! ) A Trónok harca legutóbbi részében Stannis miért küldte máglyára a lányát?

Figyelt kérdés
Semmi utalás nem volt rá, semmit nem is mondott. Most én vagyok a hülye és nem tudom összerakni a képet vagy elkerülte valami a figyelmemet? Vélemény?

2015. jún. 14. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert Melissandre hite szerint a királyi vérnek (feláldozva) hatalma van. (Ezért kellett neki korábban Gendry is, hiszen ő Robert fia...) És most szegény kislány feláldozásával akarják elfoglalni Derest.
2015. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehát semmi győzelmet nem arattak még, hiába égetnek el mindenkit. Testvérét, Renly-t tudták csak leölni, az sem az ő malmukra hajtotta a vizet.
2015. jún. 14. 14:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem-e?

Lényegében legyőzték Renlyt. Majd a vadakat a Falnál. Most a következő részben pedig olvadni kezd majd a hó és támadhatnak Stannisék.

Utalás pedig volt rá, mivel kérdezte a lányát az égetés előtt a dolgokról és az azt mondta,h bármit megtesz. Ekkor már lehetett látni Stannis arcán,h mi fog következni.

2015. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elszomorító volt számomra, így már nem is szorítok érte. Nem tudom mi lesz észak sorsa. Ha már a valóságban általában a rosszak győznek, legalább ilyen mesékben nyerhetnének a jók..
2015. jún. 14. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Épp azért jó, mert ebben nem mindig minden a "jók" malmára hajtja a vizet.
2015. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"legalább ilyen mesékben nyerhetnének a jók."

"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention." (Ramsey Snow)


Legalább két évada magyarázzák, hogy a királyi vérnek mekkora hatalma van. Ráadásul ebben az évadban is tett utalást arra Melisandre, hogy meg kellene grillezni Shireent.


"Dehát semmi győzelmet nem arattak még, hiába égetnek el mindenkit."

Amikor a három piócát elégette Stannis, akkor három "hamis király" nevét mondta ki: Robb Stark, Balon Greyjoy, Joffrey Baratheon. Egyik sincs túl jó bőrben, hogy a mágia vagy az emberek miatt, azt döntsd el te magad.


Ha ezeket az eseményeket ennyire nem tudtad követni, érdemes lenne olvasnod a könyveket. Messze nem szájbarágós, de ezek a részletek könnyebben összerakhatóak, mint a sorozatban.

2015. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Ramsay
2015. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5 évadnyi GoT után tényleg abban a hitben élsz, hogy itt a jók győznek? :D

Egyébként az előzőek jól mondják, a 3. évadban is volt utalás a királyi vér hatalmára (ezért kellett Robert fia, Gendry), és ebben az évadban is utalt rá Melissandre, hogy meg kellene ölni Shireen-t (talán a 7-8. részben).

2015. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak annyit nem értek, hogy miért kell ragaszkodni hozzá, hogy áldozzon. Meg sem próbált anélkül cselekedni, Stannis. Ez még közel sem a legvégső húzás volt, amikor már nincs mit tenni. Ezért nem értettem a dolgot. Na mindegy, csalódtam benne, semmit nem ér a mágia meg a tűzpap nélkül.
2015. jún. 15. 14:05
 10/13 Murlockmuki válasza:
Szerintem.. Mondok pár dolgot. 1. Nem tudsz semmit havas Jon 2. A fiúnak meg kell halni hogy a férfi megszűlesen 3.nem véletlen h a piros banya elhagyja stannist ès vissza megy a fekete várba lényeg a lényeg a kis lány halàla havas Jon hoz kapcsolódik hiszen ő nem halhat meg ilyen egyszerűen mert ugye az anyjàrol semmi hír aki egyèpkènt lyssa ned Stark testvére ès targarien kombinációja de eddig nem derült ki semmi szóval 6 évad izgalmas kezdesel
2015. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!