Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Khal Drogo halála (Trónok...

Khal Drogo halála (Trónok harca) a könyvben egyértelműen ki van jelentve?

Figyelt kérdés
Ugyanis a sorozatban annyira nem volt egyértelmű, mert oké láttuk ami történt, de ez a trónok harca és bármi megtörténhet. Azért kérdezem mert az ötödik évad utolsó részében a Danyt körbevevő sereg szerintem a khal volt... és kissé gyanús volt nekem ez a körbe körbe futkosás.. komolyan már azt vártam mindjárt jön a Drogo :D kiderülne ő az Azor Ahai najó egy kicsit meredek lenne, szóval csak annyit szeretnék tudni, hogy a könyvben konkrétan le van írva, hogy meghalt Khal Drogo?

2015. jún. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elégették. (Az ő máglyájára mászott fel Dany a sárkánytojásokkal) Ennél halottabb nem is lehetne.


Egyébként tényleg khalasart láttunk, csak épp nem Drogoét.

2015. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ahogy az első írta. Dany megfojtotta egy párnával, majd elégették a testét. Eléggé halott.


A könyvben ennek a khalasarnak a vezetője Khal Jhaqo, aki a khalasar egy részének volt a "vezetője" Drogo alatt. Mikor Drogo beteg lett, akkor kinevezte magát khalnak, vette tartott kb. 20 ezer Dothraki, de még előtte többen megerőszakolták Eroeht (nemtom már h ő benne volt-e a sorozatban, Dany mentette meg korábban a Dothrakiktól, akik megakarták erőszakolni), majd megölték. És Dany azt mondta,h nem fog nekik kegyelmezni ha megint találkoznak.

2015. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii a választ! :)
2015. jún. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!