Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a No Limit 3. évada?

Anonymus.lány kérdése:

Mikor jön ki a No Limit 3. évada?

Figyelt kérdés
Nagyon imádtam ezt a sorozatot, de a második évadnak (mint sorozat lezárásnak) nem hogy rossz befejezése lett, hanem nem is lett befejezése. További epizódokért kiált. Hiába kerestem neten, nem találtam, csak egy francia honlapot. Ott azt írják, hogy 2015. január 8-án jelenik meg az első két rész és aztán a többi is, hetente kettő. Kérdezem én, fél év alatt nem lehet szinkronizálni nyolc epizódot? Vagy nem is fogják? Ha valaki tud valamit a folytatással kapcsolatban kérem válaszoljon. Előre is köszi :)

2015. jún. 15. 13:31
 1/1 István Szászvárosi válasza:
A piratebayon megtaláltam, de sajnos magyar feliratot nem találtam hozzá!Az angol felirat viszont benne van a csomagban.
2016. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!