Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az baj hogy sirtam a pokemon...

Az baj hogy sirtam a pokemon 1. évad 39. részénél? 13/f ( (SPOILER) ) Más is így volt?

Figyelt kérdés
Az volt benne hogy a Pikachu találkozott a rokonaival és Ash ott akarta hagyni pikachut mivel ugy gondolta hogy ott neki jobb lesz. Eléggé meghatott az a rész és kissebb könnyek kipotyogtak :D. De végül visszament Ashez. Csak azt akarom kérdezni hogy gáz ez?

2015. jún. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. 39 rész alatt már egy érzelmi kötődést alakítottál ki a karakterekkel. Semmi gáz nincs benne.
2015. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az tényleg egy érzelgős rész; bár én nem sírtam, annyira azért nem hatott meg.
2015. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
Nem mondanám. Én mondjuk szerintem nem sírtam rajta kb. 14 éve, amikor láttam, de nem kell szégyellni, abszolút érthető. :D
2015. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én párommal 22-27 éves fejjel sírtam a Korra legendája utolsó részén :D Mindenhéten izgatottan várni a következő részt, és teljesen beleszeretve a világba és a karakterekbe :D Nem tartom magunkat gáznak.
2015. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!