Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz magyarul, nem tudsz írni, még ha nem is nézzük, hogy fos gportál, ritkaocsmány az oldal nulla alatti eredetiséggel.
2015. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már onnantól elkezdődik a gagyiság hogy gportal, erre már csak egy lapáttal rátesz az esztétikátlan ízléstelen színvilág. Ezen kívül pedig egy újabb futószalagon legördült unalmas és irodalmi szabatosságot nélkülöző tinilány fiction oldalával állunk szembe. Ez egy dupla nulla.
2015. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Perly ***** válasza:

A G-Portálból is ki lehet hozni a legjobbat, arról nem is beszélve, hogy kezdő webeseknek tökéletesen megfelel.


Nem bántásból, de a fejléced túlságosan nagy, a betűk hatalmasak, és nem is egységesek, a képek úgyszintén. A színekkel nekem nincs bajom. A fekete alapon legalább jól olvashatóak a betűk. Ha érdekel a portálépítés, akkor az alábbi oldal nagy segítségedre lehet: [link]

A helyesírást illetően ajánlom figyelmedbe Laczkó Krisztina és Mártonfi Attila - Helyesírás című könyvét, ami igen hasznos, és egyáltalán nem ciki használni.

A Teen Wolfot nem nézem, ezért a fanfiction részéhez nem igazán tudok hozzászólni.


A lényeg, ha szeretsz írni, akkor írj! Ha jók az írásaid, akkor a többi mellékes! ;-)

2015. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok paraszt lenni, ezért próbálok finoman fogalmazni. Ez rossz. Már az első mondat az, mivel alapból annak három, de inkább négy mondatnak kéne lennie. Attól, hogy néhány mondat összefügg, még nem kell őket egy végtelen hosszú összetett mondatba sűríteni. Aztán elég elnagyolt az eleje. Nincs igazi expozíció, csak valami nagyon alap, és nagyon homályos. Mesélj a régi életéről! Milyen rossz társaság? Ez pontosan mit takar? Es mi történt akkor, amikor már "nagyon rizikós lett a helyzet"? Azonkívül, ha külföldiek a szereplők, akkor a nevüket is külföldi helyesírással szokás írni: Melania, Ferdinand, stb. Meg persze ott van a sokat emlegetett helyesírás, ami neked nem az erősséged. Javaslom, hogy keress valakit, akinek jó a helyesírása, és kérd meg, hogy nézze át a munkádat, mielőtt feltöltöd a netre! Lehet, hogy azt vártad volna ettől a kérdéstől, hogy majd mindenki agyon dícsér, hogy milyen tehetséges vagy, de erre sajnos nem igazán tudok jót mondani.
2015. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem se jön be! A fejléc, mint írták hatalmas! Azért vannak benne helyesírási hibák is. Megnéztem a szereplőket is: válassz egy színt, mert az nem okés, hogy egyik percben rikító citromsárga, a másikban meg alig látható szürke (szerinten keress egy új színt, mert ezek így elég hülyén néznek ki). A színeket nagyon, de nagyon válogasd át! Egyébként, ez már nagyon nem a te hibád, hanem az enyém, hogy a történet sem igazán érdekel, bocsi! Ez csak szimplán izlések és pofonok. Ha kijavítod a hibákat, akkor lehet még belőle egy igényesen elrendezett blog is:) (egyébként én még a blogspotot ajánlanám, az szerintem jobb).
2015. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!