Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan színésznőt/mode...

Ismertek olyan színésznőt/modellt/más hírességet, aki megfelelő lenne erre a szerepre és nagyjából megfelel a leírásnak? (Fanfictionhöz)

Figyelt kérdés

Írok egy történetet, és mivel blogra készül, szeretnék feltenni képet a főbb karakterekről. A legtöbb szereplőnek már "van arca"(révén, hogy a sztori fanfiction), viszont a főszereplőm leírásának megfelelő személyt még nem találtam.


Szóval egy kis jellemzés:

- a neve Mai

- 17 éves

- (világos)barna, hullámos (de nem göndör), hajú

- a hajhossz egyébként nem létfontosságú, de én kb. így képzeltem el: [link]

- többé-kevésbé ártatlan arcú

- első ránézésre visszahúzódó

- ennek ellenére tud határozott, akaratos is lenni, nem gyenge jellem


Nem tudom, mennyire speciális ez a leírás, de gondoltam hátha van valaki, akinek eszébe jut róla egy konkrét személy, vagy esetleg tud mondani valakit, akiből kinézné, hogy ilyen, vagy legalább külsőben nagyjából megfelel a fenti jellemzésnek. Szívesen várok bármilyen ötletet, még a picit eltérőeket is, hátha... :) Előre is köszönöm!



2015. jún. 18. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

így hirtelen ő ugrott be: Alexis Bledel


[link]


miről fog szólni? engem érdekelne :)

2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ő?

[link]

2015. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Rajta én is gondolkodtam már, úgy látszik nem is volt rossz ötlet :) Néha nagyon bele tudom képzelni a szerepbe, néha nagyon nem, nem tudom, ez miért van, de ő mindenképp fent van az esélyesek listáján. Egyébként egy Teen Wolf fanfcition lenne, valamiféle alternatív folytatás (nem tudom, ebben mennyire vagy érdekelt), de van egy olyan verzió is, ha nem tudom kellőképpen visszaadni a karaktereket, hogy saját világot kreálok, új szereplőkkel, a fantasy elemeket megtartva. Az utóbbi esetben még nincs a fejemben túl sok konkrétum.


Második válaszoló: Sajnos azt elfelejtettem említeni a kérdésben, hogy eredetileg Teen WOlf fanficnek készül a történet, így Holland Roden kilőve, akármennyire is imádom, mivel ő a sorozatban - így a sztorimban is - Lydiát alakítja. :/


Köszönöm mindkettőtöknek a választ, természetesen! :)


További ötleteket viszont még szívesen fogadok, bárki véleménye érdekel a témában :) Illetve még egy kis megjegyzés, amit szintén kifelejtettem, bár nem tudom, számít-e: a szóban forgó hölgyemény természetfeletti képeségekkel bír.

2015. jún. 18. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg Zooey Deschanel? :)

[link]

2015. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:


Á, így érthető, hogy ő miért nem lenne megfelelő.

Igaz, hogy sötétebb haja van, de esetleg ő: [link]

2015. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, eddig szerintem Lily Collins a legmegfelelőbb, de még írjatok nyugodtan :)
2015. jún. 19. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Chloe Grace Moretz?


[link]

2015. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maisie Williams

Emma Roberts

2016. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!