Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a jobb pasi az...

Szerintetek ki a jobb pasi az éhezők viadalában? Gale vagy Peeta? Ti melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Én mindkettőjuket szeretem, de inkább Gale párti vagyok :)

2015. jún. 19. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő puding. Igazi férfi abban a sorozatban nincs. Sem az, akit örökké egy nőnek kell megmenteni, sem az, akiben annyi nincs, hogy küzdjön egy nőért, csak várja, hogy történjen valami... vagy nem. Nekem ennél magasabb elvárásaim lennének. Pofira a Gale-t játszó színész jobb, de ez csak dekoráció.
2015. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak a kinézetet nézve akkor Gale, mert a kék szem , barna haj a gyengém. Jennifer Lawrence sem rossz Katnissként .


A karaktereket is nézve akkor, Peetát választanám.

2015. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát, azért ahhoz képest, hogy "éhezők", eléggé jól vannak táplálva. A nagy színészekhez képest, akik szó szerint mindent megtesznek egy szerepért, ez tényleg csak egy mesefilm. pl. [link]
2015. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Katnisse Everdeen. XD
2015. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

TUDOD MIT?? :D AKKOR LEGYÉL Gale PÁRTI FELŐLEM KATNISÉ IS LEHET G. AZTÁN JOMHATJÁTOK HÁRMASBA is ! ( :D ) .... MERT PEET AZ ENYÉM!!!!! MUHAHAHHAHAH. ÉS TUDOD MIT ??? ENNÉK EGY PEETÁT PITÁB ,mertt ki ne enne?? DE SZÍVTÁTOK MERT AZ ENYÉM!!!!!!

vsszen el házon ,tanyán ,marhán de AZ IGAZSÁG AZ ENYÉM legyen !!!! :D

2015. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendben utolsó,minden a tied,de a gyűjteményedbe nem ártana egy nyelvtankönyvecske is.
2015. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
NEKED MEG EGY POFON APÁDTÓL ;)
2015. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy helyesírási tudással amivel te rendelkezel nem pofáznék.
2015. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kettőt összegyúrnánk, az lenne a legjobb. Abból lenne az igazi, jóképű, de közben kedves és cuki, szerető srác. Én úgy szeretném a legjobban. Külön-külön nem tudnék dönteni.

Amúgy 6-os válaszolóval teljesen egyetértek. Egy kicsi helyesírás-gyakorlás rád férne, 5-ös...

2015. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nehéz választani, mivel Peeta volt az egyik főszereplő, Gale pedig csak mellékszereplő, sokkal kevesebbet szerepelt, nem sokat tudtunk meg róla. Mindkettőt szeretem, de Gale-t egy kicsit jobban.
2015. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!