Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legjobb film? A lényeg a le...

Miss.cs kérdése:

A legjobb film? A lényeg a le írásban

Figyelt kérdés
(tudom hogy ilyen "úgymond" legjobb film nem létezek mert ez egyénenként változó)na az a szitu :Az egyik barátnőm aki nem túlzottan szereti a filmeket (nem értem hogy lehetséges ) én pedig egyenesen imádom őket, így megszerettetnék vele néhányat ,hogy lássa nem mind ugyan olyan.Valami olyan filmet keresek aminek van tartalma és nem fekete-fehér (mert azt nem szereti) egy olyan filmet amit ha meg nézel abszolút bele szeretsz mert van olyan amit meg akar nézni azt már letöltöttem de egy igazi remek művet keresek ! előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat

2015. jún. 19. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ízlés kérdése.

Ha ő nem szeret filmeket nézni, akkor miért akarod ráerőltetni?

Ha Xy szerint a Gyűrűk ura egy remekmű, ha Xz nem szereti a fantasyt, nem fog neki tetszeni.

Tehát nincs olyan film, ami garantáltan fog neki tetszeni.


Az, hogy nem szereti a filmeket pedig úgy lehetséges, hogy nem mindenki ugyan olyan.

2015. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De azt legalább tudod milyen témák érdeklik? Zombik, párkapcsolatok, autók, esküvő, betegségek...?

Enélkül elég nehéz filmet ajánlani. Próbálj meg esetleg az Oscar-díjas filmek között keresgélni, azért azok általában a többségnek elnyerik a tetszését.

2015. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló félre értettél mivel én is kíváncsi voltam őt mi érdekli így ő is meg néz egy-két filmet és nem nem szeret semmilyen filmet csak nem túlzottan van oda a többségükért és meg szeretném neki mutatni hogy nem mind ugyanolyan és látott már pár filmet ami tetszett neki csak nincs sok lehetősége nézni őket így olyat töltök le amik jók(és nem én erőltetem hanem őt is érdekli hogy vannak-e jobbak ) .2 válaszol hát a Gyűrűk ura -t szereti meg az Elrabolva-t ,de szereti a táncos dolgokat így az azzal kapcsolatos filmek lennének a legjobbak meg a Harry Potter-t is de a Star Wars -t nem . így a fantasy de nem az űrben játszódósak ,és a sport-al kapcsolatosokat meg a romantikusak is jöhetnek
2015. jún. 20. 02:39
 4/13 A kérdező kommentje:
Lényegében azt írjátok le hogy mi a ti kedvenc filmetek és hogy miért tartjátok jónak .mert ahogy az 1.mondta egy csomó féle ember létezik lehet pont egy másik jönne be neki
2015. jún. 20. 02:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek viccesek és érdemes megnézni őket:

Csúcsformában

Taxi

Vérbeli hajsza

Nincs kettő négy nélkül

Kincs,ami nincs

Dannys a komisz

Néhány Fantasy jellegű:

Az utolsó léghajlító

Az arany iránytű

Csillagpor

Holdhercegnő

2 tojás száz bajt csinál

Nem tudom milyen kategória:

Híd Terabithia földjére

Nézzétek meg a neten,hogy miről szólnak és válasszatok!:)

2015. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
segítene ha leírnád mi volt az az 1-2 ami tetszett neki.
2015. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sport és romantika témában ezek jó filmek szerintem:

Nem adok kosarat, Micsoda srác ez a lány, Góóól

Fantasy-ban nem vagyok annyira otthon, de ezek talán hasonlóak és mindenképp érdemes megnézni: Benjamin Button különös élete, A faun labirintusa, In your eyes

Ezenkívül amiket én még nagyon szeretek és ajánlanék is pl. A remény rabjai, Játsz/ma, Amélie csodálatos élete, Az igenember

Ezek mind nagyon pozitív kicsengésű filmek. 2. voltam

2015. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha az Eredetet megnézeted vele, hidd el, le sem tudod majd vakarni a képernyőről ;)
2015. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A segítség (2011)

A szív bajnokai

croodék

wall-e

éjjeli féreg

eszeveszett mesék (régóta az egyik legőrűltebb és viccesebb felmje)

redirected

könnyű nőcske

hamupipőke 2015

viktoria- azürichi express

grand budapest hotel



most így hirtelen ennyi. Remlélem segítettem a kérdésedben

2015. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mineszter ***** válasza:
A remény rabjai
2015. jún. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!