Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan 2015-ös filmet...

Tudtok olyan 2015-ös filmet amit érdemes meglesni? Ha igen írjátok le!

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.
2015. jún. 20. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a Halálos Irambak
2015. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

44. Gyermek, illetve talán a Saul fia ami az átlag felett sikerült. Jó még az amerikai mesterlövész is.De ha szereted az alpári vígjàtékokat, akciókat akkor nyugodtan lehet a halálos iramban ami egy minősíthetetlen film.

A kém az egy közepes film, sok poénnal, sok primitív poénnal és Stathaman kívül értékelhetetlen színészi játékokkal. De ezt meg lehet nézni.

Kingsman egy olyan történet ami borzalmas. Ez is nézhető egyszer.

Argo 2. Ha nem úgy nézel rá, mint egy filmre, hanem mint egy szórakoztatásra, akkor annak tökéletes.

Éjjeli féreg. Ez lehet 2014 vége, vagy 15 eleje, de ez nagyon meggyőzött. A történet, a mondanivaló, a hangulat, a színészi játék is a helyén van.

Focus - a látszat csal. Nekem ez is tetszett. Egyszer jó volt megnézni.


Most jellemeztem egy pár filmet, amit láttam és tetszhet neked. A nagyobb része átlagos film, viszont 1-2 kiemelkedik.

2015. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a gyors választ!Ment Mindkettőtöknek a zöld.
2015. jún. 22. 07:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak 2014-es filmeket tudok, de ezeknek lesz még folytatása: Az útvesztő, Az emlékek őre, A beavatott 1,2 , A burok (ez 2013-as és ennek nem lesz folytatása).
2015. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ment a zöld!Ezeket láttam már :) jöhetnek régebbiek is.Mindegy milyen a film műfaja lényeg olyanokat írjatok, ami nektek a kedvencetek.
2015. jún. 23. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ha szabad választás van akkor az egyik kedvenceimet felsorolom, ami eszembe van :D


Forrest Gump

Életrevalók

Hetedik

Harcosok klubja

Nagymenők

Bárányok hallgatnak/Cape Fear (utóbbi jobban tetszett)

Keresztapa

Titokzatos folyó

Wall Street farkasa

Remény rabjai


Ami már nem a legjobbak között van, viszont a története nekem nagyon szimpatikus az a Warrior - a végső menet. Ebbe Tom Hardy az egyik főszereplő és a törtènete tényleg szívbemarkoló, megható számomra.

2015. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és idei film :) a Birdman avagy (a mellőzés meglepő ereje). Tegnap néztem meg. Az amit közölni, demonstrálni akar az mindenképpen fontos és érdekes, csak a közlés nem annyira 100%-os. Pontosabban inkább a forgatókönyv (amiért meglepő módon Oscar díjat kapott) és a túlzott fantazmagória, imaginàrius részek amikben hiba vanès zavart, meg néha unatkoztam rajta, de valahogy mégis rajta tartotta a szemem a kèpernyőn. És Michael Keaton és Edward Norton szerintem nagyon jól játszott.


Még 3 filmet ajánlok azért régebbről bár lehet az elöbbi listáról is láttad mindet :)

Amerikai história X - ebben is Edward Norton jàtszott. Egyfajta nácipropaganda film

Amerika szépség - ez Kevin Spacey akit nagyon kedvelek, Oscart is kapott érte ha jól tudom. És ez egy nagyszerű társadalomkritika

Isten városa - Brazília favellákat mutatja be. Tetszetős gengszterdráma valamilyen szinten.


De sokat írok mostmár :D ha nem láttál valamit szerintem nem hibázol, ha bepótolod :)

2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Most lesz mit bepótolnom :P ment a zöld.De még nyugodtan írhattok bármit had csemegézzek :D
2015. jún. 25. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Bazi nagy francia lagzik
2015. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!