Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó dráma sorozatot...

Tudtok jó dráma sorozatot mondani? Pl. Családi dráma.

Figyelt kérdés
A testvérek (Brothers & Sisters) a kedvenc sorozatom, de például érdekesnek tűnik a Parenthood (Vásott szülők) is. Nem feltétlenül kell családos téma, csak próbáltam behatárolni, mert előfordult, hogy dráma kategóriában végül krimit ajánlottak. És valami igényeset keresek, nem szappanoperát. Akármilyen nyelvű lehet, de ha nem angol, akkor szükséges, hogy legyen szinkron. Köszönöm.
2015. jún. 23. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Született feleségek

Breaking Bad- Totál szívás

The big C

The affair

Satisfaction

Betrayal

2015. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mineszter ***** válasza:

Hátrahagyottak - Leftovers

The Walking Dead (Igen, családi dráma. Csak vannak benne zombik is)

2015. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ilyen zombisakat légyszi ne. Tudom, hogy nem mondtam külön, de most mondom.
2015. jún. 23. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon jó dráma: Rectify, Shameless, Kingdom, Broadchurch, Breaking Bad, The Killing /ez nyomozós is/ The Affair, The Bates Motel, Ray Donovan
2015. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondjuk a Bates motel az már túl van a dráma kategórián szerintem, az már inkább krimi.
2015. jún. 23. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Férjem védelmében, Pretty little liars

Egyik se konkrétan a családra összpontosít, de attól még remek drámasorozatok.:)

2015. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a férjem védelmébent ismerem, többit köszi.
2015. jún. 27. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, a 4-es válaszoló vagyok, tegnap kezdtem el a Bloodline c. sorozatot, ez egy kis jó családi drámának ígérkezik, ajánlom.
2015. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!