Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jurassic World c. filmet...

A Jurassic World c. filmet megnézheti egy 8 éves kisgyerek, (mennyire félelmetes a film)?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 15:30
 1/10 gandalfka válasza:
100%
Szerintem egy 8 éves gyereknek már nem félelmetes a film, viszont nem véletlenül +12 éves korhatárt szabták a filmre. Úgy gondolom, hogy ezt a szülők tudják megállapítani, hogy a gyerekük megnézheti-e.
2015. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem annyi más film van, amit megnézhet, és nem fog félni, hogy nem pont ezt kellene megnézetni vele.


+ annyi más program is van, amire biztos szívesebben emlékezne.

2015. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ. Milyen filmeket szokott nézni?

Mi amikor moziban voltunk és elkezdődtek a durvább jelenetek, akkor volt olyan szülő, aki kivitte a gyerekét. Azt hiszem ketten tettek így. Viszont más gyerekek meg ottmaradtak.

Szóval attól függ mennyire félős.

2015. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 4.osztályos voltam mikor láttam a jurassic park valamelyik részét moziban és hatalmas élmény volt!!!!
2015. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még nem értene meg mindent belőle, főleg egy-pár szexes poént.
2015. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem neki való , mert vannak benne ijesztő részek . még én is megijedtem pedig nem 8 éves vagyok . És ahogy már előttem is mondták : nem véletlenül van ott a 12-es karika .
2015. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az első 3 részt látta a tv-ben és nagyon megtetszett neki, persze tudom moziban mások a hatások, azért is tettem fel a kérdést, de akkor majd megnézi itthon, úgy azért nem olyan parás.

Köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 24. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor elviheted. Esetleg üljetek leghátra, ott nem olyan vészes. Ha meg esetleg túl ijesztő lenne neki, akkor max kimentek.

De persze te tudod. :D

2015. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ennél a filmnél sikerült ellőniük a korhatárkarikát, mert simán 16-os a film! Abszolút nem ajánlott egy 8 évesnek, de a szülő felelőssége. (Meg persze attól is függ, mihez van hozzászokva.)
2015. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%
Szerintem neki kicsit ilyesztő , ne vidd be.
2015. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!