Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok látványos sorozatokat?

Mondanátok látványos sorozatokat?

Figyelt kérdés
Amelyek látványosak, akár egy mozifilm!

2015. jún. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Trónok harca.
2015. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg még Walking dead,de a sorozatok nem a látványról szólnak hanem a történet a fontos
2015. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző: Valóban, ez így igaz. De azért egy Trónok harca eléggé látványos is mellé.
2015. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Breaking Bad, ennek nagyon jó története van és ha el kezded akkor nehezen tudod majd abba hagyni, azt garantálhatom. :)

Röviden a sorozatról (PORT.HU):

Walter (Bryan Cranston), a kémiatanár az 50. születésnapján tudja meg, hogy végső stádiumú tüdőrákban szenved és alig egy éve van hátra. Szereti a várandós feleségét és gondozásra szoruló tinédzser fiát, ezért úgy dönt, hátralevő idejében a lehető legtöbb pénzt gyűjti össze. Erre azonban csak a törvény másik oldalán van lehetősége, ezért szövetkezik egykori, drogdíler diákjával és belefognak a metamfetamin gyártásába. Hamar kiderül, hogy Walterrel ellentétben Jesse egy pancser, és már az első üzletkötésnél összehoz másfél hullát. Walter elindul a lejtőn, ahol nincs megállás.

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De azért a látványt kérdeztem, mert kíváncsi vagyok hogy sorozatkategóriában mi a látványos! Breakind Bad szerintem nem az! Köszönöm mindenkinek amúgy!
2015. jún. 25. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Trónok harcán kívül nagy látványokat nem fogsz találni,mert iszonyatosan költséges így is egy minőségi sorozat
2015. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, egy mozifilmre ráköltenek 200-300 millió dollárt. Na most, ha egyetlen rész egy sorozatból 100 millió dollár lenne (ugye mozifilm kb. 2 óra, sorozatrész 1 órás), akkor egy 10 részes sorozat egyetlen évada 1 milliárd dollárba kerülne. Ezt senki sem szponzorálná, mert soha nem térülne meg. Ezért nem is lehet olyan látványos, mint egy mozifilm, mert jóval kisebb a költségvetése.
2015. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. ezért is van hogy pl a Trónok harca is csak évadonként 1-1 részt mer bevállalni aminek olyan látványvilága van mint pl a Hobbitnak
2015. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ha egy rész 1-2 millió dollárból készűl az már azért szerintem egész jó, így 20-30 millió dollárból kijön egy évad.
2015. jún. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!