Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek az anime-nek a...

Mi lehet ennek az anime-nek a címe?

Figyelt kérdés
Régebben még 2000-2001 környékén láttam egy részletet eg animéből, amit most keresek. Erre emlékszem: A két szereplő baromi nagy kardokkal harcolt egymás ellen. Mindent víz borított és összedőlt toronyházakon ugrálva küzdöttek. A kardok a szereplők testénél jóval nagyobbak voltak (nem Inuyasha) illetve valamilyen vörös és kék szalag díszítette őket, amit szintén használtak a harcban. A kardok tsuba része pedig kör alakú volt. Sajnos németül volt, mert parabolás adás volt szóval semmit sem értettem belőle.
2015. jún. 24. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Dragon ball?
2015. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nagy eséllyel szerintem a Bleach nagyon joo nekem kedvencem :) 366 részes abba sokat kardoznak külön képessége van az összesnek.szval joo nézzél bele :)

és asszem hogy a 167.részig van leszinkronizálva +2 movie. :)

2015. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Dragon ball-t végig néztem és abban nem volt ilyen jelenet. :)


A Bleach-t szintén végig néztem. Ott amikor Ichigo harcol a belső énje ellen, akkor déja vu-m, de van egy olyan érzésem, hogy nem ezek lesznek azok.


Köszönöm azért, hogy írtatok! :)

2015. jún. 26. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!