Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az amerikai romantik...

Melyik ez az amerikai romantikus film: egy Szépség és szörnyeteg adaptáció? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A fiú jóképű, arrogáns gimnazista - valami gimis diákelnökségre pályázik a film elején -, de egy lány a suliból (aki valamiféle boszorkány) megátkozza, és csúnya lesz. Ha egy éven belül(?) nem szeret bele valaki, akkor örökre olyan marad. A srác gazdag apja bérel egy lakást a fiának, oda "rejti", a fiú gyakorlatilag ki sem mozdul onnan; majd egy korábbi iskolatársnője odaköltözik ebbe a lakásba - muszájból - és végül beleszeret a fiúba. Persze happy end a vége.


Köszönöm, ha valaki és megírja a címét :)


2015. jún. 26. 12:20
 1/4 anonim válasza:
35%
Béna lehetsz, ha nem tudok kikeresni..egyébként a magyar címe Csúf Szerelem...angolul Beastly...Jó szórakozást...:)
2015. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
A film címét nem tudom de az ereteti az könyv és úgy lett megfilmesítve.:) A könyv címe beastly:)
2015. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy béna vagyok, de köszönöm, hogy segítettél.:)

Illetve mindkét választ köszönöm. :)

2015. jún. 26. 12:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkét választ hasznosnak értékeltem, nem én pontoztam le - sorry. :
2015. jún. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!